Artróza

Artróza je vleklé degenerativní onemocnění kloubů postihující především velké nosné klouby dolních končetin. Artróza se projevuje bolestí, zduřením kloubů, otokem, zarudnutím, omezením pohyblivosti. Nejčastěji se objevuje artróza kolenního kloubu, kyčelního kloubu, hlezenního kloubu, artróza kloubů zápěstí a drobných kloubů prstů ruky.

Artróza a její příčina

Příčina artrózy spočívá v nadměrném přetěžování a následném opotřebování kloubních ploch. Při nadměrném přetížení dochází k postupnému opotřebení chrupavek, které tvoří kloubní plochu. Při překročení určité meze opotřebení dochází k celkovému podráždění kloubu, což může vést až k jeho trvalému nevratnému poškození. K tomuto onemocnění artrózou může dojít na podkladě vrozené abnormality postavení kloubu, chybného zatěžování kloubů (častý výskyt u horníků, řidičů, tanečníků, dělníků), nadváhy, zánětu, úrazu, poruchy v molekulární látkové přeměně vazivového aparátu kloubů, poškození věkem.

Artróza - prognóza

Můžeme zaujímat postoj, že artróza patřík věku, klouby jsou věkem opotřebované, unavené a přestávají fungovat. Ale není nutné se s tímto stavem smiřovat. Naopak, tento stav je nebezpečný. Neléčená artróza vede k omezení v pohybu v oblasti postiženého kloubu a velké bolestivosti. Při nesprávném postupu dochází k opotřebení chrupavek, a tím k nevratnému poškození, neboť chrupavka nemá regenerační schopnost. Bolest se stupňuje a stále více omezuje pohyb. Nedostatek pohybu způsobený bolestí v daném kloubu poté navíc způsobuje ještě větší ztuhlost a omezení. V případě, že je chrupavka natolik poškozena, že nemůže plnit svoji funkci, řešením je již jen endoprotéza.

                                       

Předejděte artróze včasnou léčbou

Včasnou a správnou léčbou lze mnohé potíže odstranit a předejít dalšímu zhoršování. Komplikace a prognóza jsou závislé na stupni artrózy, proto je důležitá včasná diagnostika a zahájení léčby artrózy. Jedinečnou metodou v tomto směru je léčba biolampou. Její důležitou součástí je odstranění bolesti, která omezuje, brání v pohybu a každodenních činnostech. Díky potlačení bolesti pravidelnými aplikacemi biolampou tak dojde k zlepšení kvality života.

Léčba artrózy

Artróza se klasicky léčí protizánětlivými léčivy a léky tlumícími bolest. Vhodné jsou léčebné rehabilitace, zejména pak balneologické a vodoléčebné procedury, biostimulace, lokální léčení teplem.
Při využití léčebného polarizovaného světla biolamp Biostimul dochází v organismu k biostimulačnímu, analgetickému a protizánětlivému efektu. Bolesti kloubů se snižují na únosnou mez či vymizí úplně. V místě průniku polarizovaného světla je několikanásobně rychleji produkován kolagen. Kloub je pohyblivější a jakýkoliv pohyb nevyžaduje takovou námahu. Podobně tak rekonvalescence u zranění pohybového aparátu se výrazně urychluje díky tomu, že jsou buňky přirozeným způsobem podporovány ve tvorbě látek potřebných pro náš organismus.
Při projevech, ale také pro předcházení artrozy je vhodné upravit svůj životní styl. Věnovat se nepříliš zatěžujícímu cvičení, například chůzi a plavání. Doplnit stravu o vitaminy (zejména E, C) a zinek, regulovat tělesnou hmotnost.

                                    

Léčba artrózy biolampou Biostimul

Při postižení pohybového aparátu využíváme analgetického a protizánětlivého účinku biolampy Biostimul. Působíme biolampou na snížení bolesti (přináší rychlou úlevu při akutních i chronických stavech) při artróze malých i velkých kloubů.
Biolampa Biostimul se aplikuje na okolí kloubu ze vzdál enosti 1-2 cm, nejlépe po dobu 10 minut, 3krát denně. Poté vmasírujte do pokožky doplňkový přípravek BioGel, který bolestivá místa zklidní. Prvních 10 aplikací doporučujeme provádět v režimu kontinuálním, poté je možné přejít na režim pulzní. Po prvních aplikacích může dojít ke zvýšené bolestivosti. Jde o přirozenou reakci organismu na terapii a není důvodem k jejímu přerušení. Naopak, tento jev je známkou zvýšené aktivity protizánětlivých procesů a předpovídá úspěšnou terapii. Při zvýšené bolestivosti je možné aplikační dobu zkrátit nebo  biolampu Biostimul na postižené místo aplikovat z větší vzdálenosti, a to 4-6 cm. Pokud bolest přesto neustoupí, doporučujeme kúru na 48 hodin přerušit.

Jak aplikovat biolampou Biostimul ?

Oblast aplikace délka aplikace počet aplikací
přímo na okolí kloubů 10 min. 3 x denně

Aplikační tabulka - akupunkturní oblasti

číslo akupunkturní oblasti dle příručky délka aplikace
25, 26, 28 10 min.

Komentář

V případě onemocnění pohybového aparátu je třeba počítat s dlouhodobější terapií. Je však třeba léčbu nevzdávat. Aplikace biolampou působí na snížení bolesti v kloubech, a tím pomáhá navrátit se k činnostem, které byly dříve kvůli bolesti nemožné. To je důležitým předpokladem toho, aby klouby takzvaně nezatuhly a neomezily pohyblivost ještě více. Lze také doplnit aplikaci Biotimulu v rámci komplexní terapie o aplikaci doplňkových přípravků, zejména přípravku BioGel, který bolestivá a namáhaná místa zklidní. Je nezbytné dodržovat pravidelnost a nenechat se odradit delším nástupem účinku.


Co v léčbě artróźy také pomůže:

  • Přiměřený pohyb – plavání, chůze, turistika
  • Strava bohatá na vitaminy C (ovoce a zelenina), E (avokáda, ořechy, slunečnicová semena), zinek, selen (celozrnné výrobky), rybí tuk
  • Redukce hmotnosti za účelem snížení zátěže postiženého kloubu

Nejprodávanější zboží

Vaše cena: 9 630,00 Kč
Vaše cena: 15 980,00 Kč

Zkušenosti pacientů

Bolest kloubů

Biolampa biostimul nám velmi pomohla na chronické bolesti kloubů, především bolesti v koleni. Zpočátku jsem tomu nevěřila, ale na klouby nám pomohla.

manželé Chudíkovi, 63 let, Louny

Artróza

Biolampa mi pomáhá, že jsem na ni doslova závislá. Velmi špatně jsem chodila kvůli artróze, do schodů už to ani nešlo, teď už i do těch schodů vylezu a chodí se mi mnohem lépe. Nasvěcuji si kolenní klouby kvůli artróze, dále svítím na imunitu a musím zaklepat, chřipky se mi od té doby vyhýbají, tak nevím, zda je to také zásluha biolampy.

paní Mědílková, 67 let, Budějovice

Exém

Na exém tedy biolampa Biostimul perfektní. Vyzkoušeli jsme snad všechno, ale Biostimul zafungoval nad očekávání. Synovi se zlepšil obličej - téměř zmizeli vřídky a exém na rukou se mu ztrácí.

Mgr. Kamil Luhačovský, syn 6 let, Liberec

Bércové vředy

Měla jsem ošklivé bércové vředy. Denodenně jsem si svítila Biostimulem na nohy i 3 krát denně, teď už stačí 2 krát denně a jde vidět, že se mi bolestivá a otevřená místa na nohách začínají krásně hojit. Takhle biolampa za to stála.

Anežka Lhotská, 58 let, Beroun

Dna

Léčím tím dnu a bolest rychle ustoupila. Taky v návodu píší, že je to naposílení imunity, což mi přijde trochu podivné, ale pravda je, že běžné nemoce se mi od té doby vyhýbají, ale možná bych byl fit i bez Biostimulu, takže jestli má biolampa vliv na imunitu těžko říct, ale na dnu mi pomohla hodně. 

Tomáš Dítě, 52 let, Krásné Březno

Biolampa Biostimul pro sportovce

K regeneraci po sportovním výkonu nebo zranění je velice vhodná biolampa Biostimul. Obecně lze říci, že biolampa Biostimul je díky své univerzálnosti vhodná na veškeré obtíže pohybového aparátu, kloubů, na hojení ran, na kožní onemocnění i řadu cilivilizačních chorob. Biolampa Biostimul je dokonce využívána našimi špičkovými sportovci k regeneraci a kléčbě úrazů.

Biolampa Biostimul pomáhá Tomáši Dvořákovi

Zmínit můžeme například Tomáše Dvořáka, trojnásobného mistra světa, držitele bronzomé medaile a rekordmana z desetiboje, pro kterého je biolampa Biostimul nepostradatelným pomocníkem při rekonvalescenci různých poranění

Biolampa Biostimul pomáhá Barboře Špotákové


Dalším z úspěšných sportovců, kterým biolampa Biostimul pomáhá je oštěpařka Barbora Špotáková k dosa

Biolampa Biostimul pomáhá Lence Šmídové

Stejně tak je biolampa Biostimul důležitá pro Lenku Šmídovou, naší nejlepší reprezentantku v jachtingu, druhou na OH v Aténách. O tom, jak je biolampa Biostimul pro naše reprezentanty důležitá se můžete dočíst zde...

Jaké biolampy doporučujeme

Biolampa není laciná investice, proto je potřeba důkladně zvážit, jakou biolampu koupit. Není třeba do biolampy investovat přemrštěnou částku, ale naopak ani velké šetření zde není na místě. Biolampa má svou hodnotu někde mezi 5 - 20 tisíci.

Podezřele levná biolampa

Rozhodně nedoporučujeme koupit "hračku" za 2-3 tis. To jsou vyhozené peníze a zplakali by jste u takové biolampy nad výdělkem.

Kdy je biolampa předražená?

Zbytečné je také investovat více jak 20 tis, protože do této částky již lze koupit špičkovou biolampu pro osobní použití parametry srovnatelnou s profesionálními biolampami používaných zdravotnickými zařízeními.

Kontakt

www.Biolampa.net Na Gruntě 255
Most
43401

Tel.: 725 832 585 info@biolampa.net