Stáří zvířete a onemocnění - charakteristika

Každý chovatel zvířete si přeje a snaží se, aby jeho domácí mazlíček žil co nejdéle, bez obtíží a bolesti, a měl hezké stáří. Ve stáří se objevují problémy při pohybu, bolesti pohybového aparátu, kožní onemocnění, ale dochází také k rozvoji některých systémových nemocí např. cukrovky, chronické onemocnění ledvin, hormonální problémy a další. Starší organismus je také náchylnější k infekcím, špatně hojícím se ranám, otokům a otlakům. Mezi obecné příznaky stárnutí se řadí zhoršené funkce smyslů a celkové vnímání zvířete.

Kožní onemocnění u zvířat
Poruchy kůže mohou vést k řadě problémů. Kožní alergie, infekce a jiné nežádoucí projevy na kůži se v současné době stávají jedním z nejčastějších onemocnění domácích zvířat. Jedná se o např. o alergické kožní vyrážky či plísňová onemocnění (časté zejména u psů, koček, králíků, morčat, činčil i drobných hlodavců chovaných v domácnosti). Většinu kožních onemocnění doprovází nepříjemné svědění.

Onemocnění pohybového aparátu u zvířat
Zdraví kloubů, svalů a kostí s d tím spojená pohyblivost, má velký vliv na kvalitu života zvířete. Zejména v pokročilém věku se objevují obtíže s opotřebením kloubů a bolesti při pohybu stejně, jako je tomu u lidí. Jedná se o degenerativní změny kloubů (artróza), páteře, ale i zánětlivá onemocnění kloubů (artritida).

Bolesti u zvířat
Bolesti u starších zvířat jsou spojené zejména s obtížemi pohybového aparátu (bolest kloubů, svalů, šlach). Omezují pohyb zvířete a dlouhodobé bolesti způsobují stres a snížení obranyschopnosti organismu.

Doporučení:

  • Dostatečná péče
  • Preventivní vyšetření
  • Aplikace metody Fotony
  • Kontrolování hmotnosti zvířete (nadměrná hmotnost zatěžuje pohybový aparát, srdce)
  • Sledování zvířete (nadměrný příjem tekutin může poukazovat na cukrovku aq další hormonální změny)
  • Hygiena dutiny ústní

                             

Léčba onemocnění pomocí biolampy Biostimul

Metoda Fotonyx, využívající červeného polarizovaného světla, je bezpečnou a vysoce účinnou metodou léčby obtíží objevujících se nejen ve stáří. Jedná se o nebolestivou, nekontaktní metodu, která přináší rychlou odezvu a lze ji použít i tak, aniž by ji zvíře zaregistrovalo.
Onemocnění zvířete a poruchy pohybového aparátu u zvířat (zejména kloubů, jako je artróza a artritida) Biolampa Biostimul řeší akutní obtíže, např. natažené svaly, šlachy, kdy tlumí bolest u zvířat a podporuje uvolnění a regeneraci tkáně, výrazně ovlivní i chronické dlouhodobé bolestivé stavy a obnoví funkci pohybového aparátu. Při léčbě zánětlivých onemocnění u zvířat dochází k výrazně rychlejšímu a komplexnějšímu ústupu otoků tkáně a dalších symptomů doprovázejících záněty, jako je bolest a teplota. Léčba u zvířat biolampou Biostimul je vhodná i u různých forem zdravotních vad s nejrůznějšími příčinami (např. spinálních problémech u koní a spondylózách u psů) Biolampou lze často předejít nákladným operacím s nejistým výsledkem a dokonce některé stavy, u nichž nedošlo po operaci ke zlepšení či se dokonce zhoršily, mohou být následně zmírněny. Biolampu aplikujte ze vzdálenosti 12 cm od pokožky na postiženou oblast, 2-3 krát denně, podle velikosti ošetřované plochy 10-20 minut. Na větší klouby aplikujte z více stran.

V případě kožních onemocnění aplikujte biolampu významně urychluje regenerační a hojivé procesy (hojení jizev, ran, kožních poranění) a zároveň potlačuje zánětlivé pochody, tlumí bolest a svědění. Těchto účinků je využíváno u dermatitid, plísňových onemocnění, infekcí a alergických vyrážek na kůži. Biolampu aplikujte ze vzdálenosti 12 cm od pokožky na postiženou oblast 2krát denně podle velikosti ošetřované plochy 10-20 minut.

Hojení ran u zvířete je velmi častou indikací léčby biolampou Biostimul. Jde o rány v místech, která se špatně hojí (klouby), hluboké nebo infikované rány, lokální infekční záněty, hnisavé infekční rány, obtížně zvládnutelné vředy nebo infekční záněty na nohách či kopytech. Biolampa Biostimul neléčí pouze akutní stavy, ale pomáhá předcházet vzniku komplikací, řeší obtíže dlouhotrvající, nereagující na jiné léčebné postupy. Biolampa je účinná při zmírnění bolesti, urychlení regenerace a rekonvalescence, posílení celkové obranyschopnosti organismu.
 

Jak používat biolampu Biostimul při léčbě onemocnění ?

indikace počet aplikací délka aplikace způsob
Alergické projevy na kůži 2 x denně 10 min. na postiženou oblast
Artritida  2-3 x denně 10 min. na postižený kloub
Artróza  2-3 x denně 10-20 min. na postižený kloub, v případě většího kloubu aplikovat z obou stran
Dermatitida 2 x denně 10 min. na celou postiženou oblast a okolí
Bolest zubů  2-3 x denně  5-10 min. přes tvář
Bolest uší  2-3 x denně 10 min. na oblast uší
Bolest kloubů  2-3 x denně 10-20 min. na postižený kloub
Bolest páteře  2-3 x denně 10-20 min. podél páteře
Otlaky  2-3 x denně 10 min. na celou plochu
Otoky  2-3 x denně 10 min. na postiženou oblast a okolí
Poranění  2-3 x denně 10 min. na celou oblast rány
Potíže s močením  2-3 x denně 10 min.  na oblast močového měchýře
Rána akutní  2-3 x denně 10 min. na celou ránu
Rána chronická  2-3 x denně 10-20 min. na celou ránu
Rána pooperační  2-3 x denně 10 min. na celou plochu
Únava nohou 2 x denně 10-20 min. na oblast nohou pomalým pohybem, na oblast tříselných uzlin
Vředy 2 x denně 10 min. na celou plochu
Zánět močových cest  2-3 x denně 10 min. na oblast moč. měchýře a podbřišku
Zánět šlach  2-3 x denně 10-20 min. na postiženou oblast
Zlomenina  2-3 x denně 10 min. přímo na oblast zlomeniny

Prognóza onemocnění a možné komplikace

Obtíže ve stáří přicházejí jak u lidí, tak u zvířat. Onemocnění pohybového aparátu u zvířat vede k omezení pohybu. V oblasti postižených kloubů dochází k velké bolestivosti, bolest se stupňuje a stále více omezuje pohyb. Nedostatek pohybu způsobený bolestí v daném kloubu poté navíc způsobuje ještě větší ztuhlost a omezení. Neléčená bolest se stane sama o sobě nemocí, stane se nemocí chronickou a způsobuje změny v chování zvířete, projevující se únavou, poruchami příjmu potravy, poruchami spánku, možným sebepoškozováním, snížením odolnosti vůči infekcím. Dlouhotrvající bolest u zvířat snižuje kvalitu života, znemožňuje klidný spánek, pohyb, negativně působí na psychiku, často působí hůře než vlastní choroba. Léčba bolesti u zvířat je proto správná a nutná. Včasnou a správnou léčbou lze mnohé potíže odstranit a předejít dalšímu zhoršování. Léky proti bolesti u zvířat jsou často doprovázeny nežádoucími účinky a častým a nesprávným používáním se snižuje jejich účinnost. V tomto ohledu bezkonkurenční a bezpečnou metodou je léčba bolesti polarizovaným světlem, a to pomocí jednoduchých a pravidelných aplikací bioplampy Biostimul. Důležitou součástí biolampy je odstranění bolesti, která omezuje, brání v pohybu a běžných činnostech. Díky potlačení bolesti pravidelnými aplikacemi biolampy Biostimul tak dojde ke zlepšení kvality života zvířete.

Zkušenosti s biolampou Biostimul

„Biostimul jsme aplikovali na pejskovi, který si přimrazil v zimě dolní pysk a měl otevřenou ránu. Veškeré namazání ihned olízal. Přistoupili jsme na léčbu světlem a po týdenním zasvěcování byl pejsek vyléčen.
Paní Jarmila, Orlová

 

Nejprodávanější zboží

Vaše cena: 9 630,00 Kč
Vaše cena: 15 980,00 Kč

Zkušenosti pacientů

Bolest kloubů

Biolampa biostimul nám velmi pomohla na chronické bolesti kloubů, především bolesti v koleni. Zpočátku jsem tomu nevěřila, ale na klouby nám pomohla.

manželé Chudíkovi, 63 let, Louny

Artróza

Biolampa mi pomáhá, že jsem na ni doslova závislá. Velmi špatně jsem chodila kvůli artróze, do schodů už to ani nešlo, teď už i do těch schodů vylezu a chodí se mi mnohem lépe. Nasvěcuji si kolenní klouby kvůli artróze, dále svítím na imunitu a musím zaklepat, chřipky se mi od té doby vyhýbají, tak nevím, zda je to také zásluha biolampy.

paní Mědílková, 67 let, Budějovice

Exém

Na exém tedy biolampa Biostimul perfektní. Vyzkoušeli jsme snad všechno, ale Biostimul zafungoval nad očekávání. Synovi se zlepšil obličej - téměř zmizeli vřídky a exém na rukou se mu ztrácí.

Mgr. Kamil Luhačovský, syn 6 let, Liberec

Bércové vředy

Měla jsem ošklivé bércové vředy. Denodenně jsem si svítila Biostimulem na nohy i 3 krát denně, teď už stačí 2 krát denně a jde vidět, že se mi bolestivá a otevřená místa na nohách začínají krásně hojit. Takhle biolampa za to stála.

Anežka Lhotská, 58 let, Beroun

Dna

Léčím tím dnu a bolest rychle ustoupila. Taky v návodu píší, že je to naposílení imunity, což mi přijde trochu podivné, ale pravda je, že běžné nemoce se mi od té doby vyhýbají, ale možná bych byl fit i bez Biostimulu, takže jestli má biolampa vliv na imunitu těžko říct, ale na dnu mi pomohla hodně. 

Tomáš Dítě, 52 let, Krásné Březno

Biolampa Biostimul pro sportovce

K regeneraci po sportovním výkonu nebo zranění je velice vhodná biolampa Biostimul. Obecně lze říci, že biolampa Biostimul je díky své univerzálnosti vhodná na veškeré obtíže pohybového aparátu, kloubů, na hojení ran, na kožní onemocnění i řadu cilivilizačních chorob. Biolampa Biostimul je dokonce využívána našimi špičkovými sportovci k regeneraci a kléčbě úrazů.

Biolampa Biostimul pomáhá Tomáši Dvořákovi

Zmínit můžeme například Tomáše Dvořáka, trojnásobného mistra světa, držitele bronzomé medaile a rekordmana z desetiboje, pro kterého je biolampa Biostimul nepostradatelným pomocníkem při rekonvalescenci různých poranění

Biolampa Biostimul pomáhá Barboře Špotákové

Dalším z úspěšných sportovců, kterým biolampa Biostimul pomáhá je oštěpařka Barbora Špotáková k dosa

Biolampa Biostimul pomáhá Lence Šmídové

Stejně tak je biolampa Biostimul důležitá pro Lenku Šmídovou, naší nejlepší reprezentantku v jachtingu, druhou na OH v Aténách. O tom, jak je biolampa Biostimul pro naše reprezentanty důležitá se můžete dočíst zde...

Jaké biolampy doporučujeme

Biolampa není laciná investice, proto je potřeba důkladně zvážit, jakou biolampu koupit. Není třeba do biolampy investovat přemrštěnou částku, ale naopak ani velké šetření zde není na místě. Biolampa má svou hodnotu někde mezi 5 - 20 tisíci.

Podezřele levná biolampa

Rozhodně nedoporučujeme koupit "hračku" za 2-3 tis. To jsou vyhozené peníze a zplakali by jste u takové biolampy nad výdělkem.

Kdy je biolampa předražená?

Zbytečné je také investovat více jak 20 tis, protože do této částky již lze koupit špičkovou biolampu pro osobní použití parametry srovnatelnou s profesionálními biolampami používaných zdravotnickými zařízeními.

 

Kontakt

www.Biolampa.net Na Gruntě 255
Most
43401

Tel.: 725 832 585 info@biolampa.net